HOŞGELDİNİZ
Eviniz için yepyeni bir dokunuş
Bizi Takip Edin
Title Image

Gizlilik Politikası

  • Üyelerimizin www.softlana.com’a vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.
  • www.softlana.com üyelik hesabı için kayıt yaptırdığınızda, mail listesine mail adresinizi kayıtettirdiğinizde, üyeliksiz siparişleriniz için bilgi girişi yaptığınızda ve www.softlana.com sayfalarını ziyaret ettiğinizde, kimlik belirlemek, adınıza fatura düzenlemek ve ürün teslimatı yapmak için kullanılabilecek, kampanya duyuruları yapmak, sizinle iletişim kurmak için kullanılabilecek bilgiler toplar.
  • www.softlana.com’a kaydolurken bazıları opsiyonel olmak üzere ad, soyad, e posta, cinsiyet, doğum tarihi, TC kimlik no, adres bilgileri(adres, posta kodu, ülke, şehir, semt/ilçe, mobil telefon, telefon, faks), firma adı, vergi dairesi, vergi no gibi bilgiler isteriz.
  • Üyelerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin www.softlana.com tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, www.softlana.com nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.
  • Sitemizden satın alınan ürünler için ödeme sadece kredi kartıyla ve sitemizde belirtilen diğer yöntemler ile yapılabilir.
  • Kredi kartı ödemelerinde talep edilen kart bilgileriniz gibi hassas kişisel bilgileriniz güvenli işlem yapan SSL sertifikasına sahip sunucumuz tarafından ilgili bankanın ilgili birimine otomatik olarak aktarılır ve bunun dışında herhangi bir çalışanımız veya 3. taraf ile kesinlikle paylaşılmaz ve bu bilgiler depolanmaz.
  • www.softlana.com’un kullandığı ödeme yöntemleri altyapısında kredi kartı bilgileriniz  www.softlana.com tarafından KESİNLİKLE kayıt altına alınmaz,üçüncü partiler tarafından bilgilerinize asla ulaşılamamaktadır.
  • Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.